INSTAGRAM

#eskisehir #tbt Yildonumunu de kutladik.. ☺ #365gun #mutluyuz (Bucket listden bir madde de gitti kaldi #99 ) Emegin karsiligini aldik 😎 #onurbelgesi #muhendislik 👨🏼‍💻 Two gorgeous bro 👊🏼 That day was incredible day for me @leejunhui20 @asezginba ✌🏼️ ilk'lerimiz arasina bir yenisi daha eklendi 🤗 #fatmaerdidügün #myangel Ufak bir gülümseme yetiyor, mutlu olmaya... #mutluluk #brisbane #queensland #beach #pasificocean I love #broadbeach  #queensland #brisbane 🇦🇺

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '16

YOUTUBE

Bumerang - Yazarkafe

Kod Hatalarınızı Sorabileceğiniz Platform

Kod Hatalarınızı Sorabileceğiniz Platform


Sitenin kendisinin hazırlamış olduğu hakkında kısmına göre ;

Kod Hatası, IT ve Yazılım konularını içeren, genel olarak soru-cevap sisteminden oluşan ücretsiz bir platformdur. Kolayca üye olup soru sorabilir, sorulara cevap yazabilir, sorduğunuz sorulara cevap verebilirsiniz. KodHatasi.com projesinde, kolay moderasyon sistemi ile üyeliğinizi yönetebilirsiniz. Proje, otomatik moderasyon sistemi ile, üyelerin hangi platformlarda - konularda, uzmanlık alanları olduğunu bilebilir, soruların daha doğru ve hızlı cevaplanmasını sağlar.

Kod Hatası, sorunlarınıza çözüm bulan, bildiklerinizi diğer kişilerle paylaşmaya yarayan bir sistemdir. Sade arayüzü ile kullanması basit bir sitedir.

Buradan hızlıca üye olabilir ve hemen Soru Sormaya...

devamn oku >>>