INSTAGRAM

#eskisehir #tbt Yildonumunu de kutladik.. ☺ #365gun #mutluyuz (Bucket listden bir madde de gitti kaldi #99 ) Emegin karsiligini aldik 😎 #onurbelgesi #muhendislik 👨🏼‍💻 Two gorgeous bro 👊🏼 That day was incredible day for me @leejunhui20 @asezginba ✌🏼️ ilk'lerimiz arasina bir yenisi daha eklendi 🤗 #fatmaerdidügün #myangel Ufak bir gülümseme yetiyor, mutlu olmaya... #mutluluk #brisbane #queensland #beach #pasificocean I love #broadbeach  #queensland #brisbane 🇦🇺

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '16

YOUTUBE

Bumerang - Yazarkafe

İnternet TV mi Reyting mi ?

İnternet TV mi Reyting mi ?
Son zamanlarda internet kullanımımız fazlasıyla arttığı için sevdiğimiz dizi veya televizyon programları tek tek final yapıyor. Reyting oranlarının düşük olmasından dolayı yapımcısının başka çaresi kalmadığı için bu yola başvuruyor tabi o da ekmek peşinde. Ekmek piş ağzıma düş diye bir şey her zaman maalesef geçerli olmuyor.

İlk önce reyting’i kısa olarak şöyle açıklayabiliriz: Reyting puanı belli bir televizyon programının izlenme oranının bir ölçüsüdür. Yani açıklamada söyleniyor ki, programlar televizyondan izlendiği zaman bu puan ölçülüyor. İnternetten izlediğimiz televizyon kanallarının canlı yayın yerleri bu puana tabi tutulmuyor. Bu da o dizinin veya programın sonuna doğru gitmeye başladığını gösteriyor diyebiliriz.

Bahsetmek istediğim iki dizi olayı var. Birincisi Leyla ile Mecnun’un yeni halindeki...

devamn oku >>>