INSTAGRAM

#eskisehir #tbt Yildonumunu de kutladik.. ☺ #365gun #mutluyuz (Bucket listden bir madde de gitti kaldi #99 ) Emegin karsiligini aldik 😎 #onurbelgesi #muhendislik 👨🏼‍💻 Two gorgeous bro 👊🏼 That day was incredible day for me @leejunhui20 @asezginba ✌🏼️ ilk'lerimiz arasina bir yenisi daha eklendi 🤗 #fatmaerdidügün #myangel Ufak bir gülümseme yetiyor, mutlu olmaya... #mutluluk #brisbane #queensland #beach #pasificocean I love #broadbeach  #queensland #brisbane 🇦🇺

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '16

YOUTUBE

Bumerang - Yazarkafe

Ah Bu Kadınlar…

Ah Bu Kadınlar…
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandan beri bu konuda makale yazmayı düşünüyordum fakat toparlayamadım nedense. Sokaklarda ve kafelerde biraz gözlem yapayım ondan sonra yazarım yazımı dedim. Hem 2014 yılının ilk yazısı olur hem de kafamın bir köşesinden çıkmış olur diye düşündüm :)

Bir erkeğin gözünden hakikaten kadınları anlamak zor :D Duyguları, gelişen olaylarda fazla ağır bastığı için her gün farklı bir duygusal psikolojide olduklarını düşünüyorum. Bu yüzden bir günü, bir gününü tutmuyor ya. Hem ilişki başlamadan önceki tanışma ve arkadaş olma zamanlarda hem de ilişkinin adının konduğundan sonraki zamanlarda. Tamamen farklı düşüncelerde oluyorlar.

1-) Tanışma esnasındaki problemler

Normalde bir kızla tanışmak için herhangi bir olayın olması veya daha genellersek bir...

devamn oku >>>