INSTAGRAM

#eskisehir #tbt Yildonumunu de kutladik.. ☺ #365gun #mutluyuz (Bucket listden bir madde de gitti kaldi #99 ) Emegin karsiligini aldik 😎 #onurbelgesi #muhendislik 👨🏼‍💻 Two gorgeous bro 👊🏼 That day was incredible day for me @leejunhui20 @asezginba ✌🏼️ ilk'lerimiz arasina bir yenisi daha eklendi 🤗 #fatmaerdidügün #myangel Ufak bir gülümseme yetiyor, mutlu olmaya... #mutluluk #brisbane #queensland #beach #pasificocean I love #broadbeach  #queensland #brisbane 🇦🇺

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '16

YOUTUBE

Bumerang - Yazarkafe

Dumlupınar Denizaltısı "Vatan Sağ olsun"

Dumlupınar Denizaltısı "Vatan Sağ olsun"
Böyle bir hikâyenin olduğunu bilmiyordum. Tesadüf eseri bir arkadaşımla Kafe’de sohbet esnasında konusu açıldı. Bu konuda bir bilgim olmadığı için hikâyeyi anlatmasını istedim. Şaşkınlıkla dinledim. Olay, aksiliklerin üst üste gelmesiyle facia ile sonuçlanmış bir olaymış. Arkadaş anlatmaya başladığında “alla alla ben bu olayı nasıl duymadım” diye sorup durdum kendime. Hatta bu olayın belgeseli bile çekilmiş. O faciadan kurtulan bir kaç asker anlatıyor.

Belgeseli hemen bulup bir akşam izledim. Gerçekten hayretle, şaşkınlıkla ve bir o kadar da ilgiyle izledim izledim ama sonrasında bu olaya “harika bir olaymış, bayıldım, çok beğendim” gibi cümleler kullanmak istemiyorum olaya tamamen ters düştüğünü düşündüm. Benim gibi bu olayı duymamış veya görmemiş olanlarımız büyük ihtimalle vardır.

Olay ile yazıyı...

devamn oku >>>