INSTAGRAM

#eskisehir #tbt Yildonumunu de kutladik.. ☺ #365gun #mutluyuz (Bucket listden bir madde de gitti kaldi #99 ) Emegin karsiligini aldik 😎 #onurbelgesi #muhendislik 👨🏼‍💻 Two gorgeous bro 👊🏼 That day was incredible day for me @leejunhui20 @asezginba ✌🏼️ ilk'lerimiz arasina bir yenisi daha eklendi 🤗 #fatmaerdidügün #myangel Ufak bir gülümseme yetiyor, mutlu olmaya... #mutluluk #brisbane #queensland #beach #pasificocean I love #broadbeach  #queensland #brisbane 🇦🇺

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '16

YOUTUBE

Bumerang - Yazarkafe

R4BİA İşareti Nedir ?

R4BİA İşareti Nedir ?
Son zamanlarda sosyal medyada sıkça rastladığımız “R4BİA” işaretinin ilginç bir öyküsü bulunmaktadır. İşaret, bazıları için direnişi bazıları için ise özgürlüğü simgeliyor.

Hikâyesine gelecek olursak, “R4BİA” işareti aslında mısırdaki askeri darbeye karşı direnişin merkezi olan “Rabiatü’l Adeviyye” meydanında ortaya çıkmıştır. Bu işareti ortaya çıkaranlar bu meydanda mısır rejiminin 3 Temmuz 2013 tarihinde açtığı ateş sonucu öldürülmüştür.  Bu olaylardan sonra “R4BİA” işareti sosyal medyaya sıçrayıp dünyada en hızlı popüler logo olmayı başarmıştır.

Bu işaret...

devamn oku >>>