Blogda Ara Öğün

INSTAGRAM

Forever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbtI am so so so happy with her ❤️ 😇 #myangel #bucketlist #onestepdone  #cesme #marinaAdam gibi adamlar 😎 #kardesler #australian #brothersHer daim beraber olmayi kafaya koyduk bi kere 😎😎 #myangel #istanbul #galatakulesi #bucketlist #conquer

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Blogda Ara Öğün

Blogda Ara Öğün

Merhaba Arkadaşlar şimdiye kadar hep bir konu üzerinden yazılarımı yazmıştım ama bu yazımda hiçbir konum yok aslında var da yok :D o nasıl oluyor diyeceksiniz şöyle ben ve bloğum arasındaki ilişki çok fazla önemseyecek bir konu olmadığı için aslında bu yazımın konusu yok. var diyorsanız da vardır sizi mi kırcam :D (inatla ben yok diyorum).

Bloğumda yazdığım yazıları günlük hayatımda yaşadığım olaylar üzerinden yazmaya çalışıyorum. Ben İstanbul’da yaşıyorum dolayısı ile en kötü 2 günde bir kesin komik veya gülünç olay yaşanıyor. Bunlarda bana ilham veriyor yazmaya başlayınca zaten gerisi geliyor.  İstanbul’da kalabalık olan bir yere gidin türlü türlü olayla karşılaşırsınız. İster istemez sizi çekecektir içine :D hadi böyle şeyler hiç olmadı (imkansız yani olaysız bir İstanbul) diyelim o zaman saolsun bütün gazeteler spor olaylarını abarta abarta yazıyorlar bunlarda bir ilham kaynağı olabiliyor :D

Örnek olarak vereyim sadece üstünden geçmek maksatlı söylüyorum fanatik gazetesine ne zaman baksam sayfanın tam ortasında belli ölçülerde çıplak kadın resimleri yer alıyor :D  Bu işin spor ile ne ilgisi var. Koskoca fanatik gazetesinin internet sitesinde spor ile ilgili olmayan çıplak kadın resimleri koyulur mu? :D Spor gazetesinin sitesi, normalde spor olaylarını ilgili resimlerle ve yazılarla anlatır ama bunlar biraz hit alma yolunu tercih ettiklerini belli ediyorlar. biraz garipsedim açıkçası.

Bundan sonraki yazılarımda spor ile ilgili eleştirilerimi, yorumlarımı, düşüncelerimi görürseniz şaşırmayın hatta bunların Galatasaray üzerinden yazdığımı görürseniz hiç şaşırmayın :)

Bu yazı da benden ara öğün olsun :)

Yorumunuzu Alalım..