Leyla İle Mecnun Hikayesi

INSTAGRAM

Finally #graduation and #prom 👨🏼‍🎓🎓#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbt

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Leyla İle Mecnun Hikayesi

Leyla İle Mecnun Hikayesi

Birkaç hafta önce severek ve beğenerek izlediğim Leyla İle Mecnun dizisinin yayından kaldırıldığını öğrendim. Önce bi şaşırdım açıkçası beğenerek izlenilen bir diziyi neden kaldırılsın dedim. Daha sonra internete düşen haberleri ve twitterda ki yazılanları okuyunca öğrendim ki dizi oyuncuların “GEZİ PARKI” olaylarına destek verdiğini görünce TRT yayından kaldırmış. Bilindiği üzere TRT daha özelleşmedi ve devletin kolları altında yaşamaya devam ediyor. Büyük olasılıkla büyük bir yerden emir alındı ve böyle bir uygulama yapıldı. Hatta dizinin son bölümlerine doğru yaşanan EMEK SİNEMASI yıkımı sebebiyle dizinin bir bölümünde bu yıkımı protesto amaçlı bir sahneleri olmuştu.

TRT kanalının genel müdürünün açıklamasına göre leyla ile mecnun dizisinin reyting oranları çok düşükmüş ve çok masraflı bir yapımı varmış. Bahaneye bakın, oyuncuların gezi parkı eylemlerine destek verdiği için yayından kaldırıldı söylenmiyor da reyting ve gelirlere dikkat çekiliyor.

Önce Behzat Ç. sonra işler güçler şimdi de leyla ile mecnun. Gerçek bir yapım yapmak bu devlette zor. Ne oldu bu dizileri kaldırdılar yerine senelerdir bıkmadan usanmadan yayınladıkları Doktorlar, saçma sapan bir hikâye peşinde koşturan Pis Yedili ve twitter da ve facebook gibi sosyal medyada çokça eleştirilen Türk Malı dizileri yer alıyor.

Neyse iki tane program tavsiye vereyim bari de olayı tatlıya bağlayalım. Birincisi Vatan TV’de ki Ramazan Çelik’in sunmuş olduğu ”Çiftetelli Programı” ile Flash TV’de yayınlanan “Ne Çıkarsa Bahtına” programlarını şiddetle tavsiye ederim. :D

1 Yorum[s]

haydar çakıralp - 5 yıl önce
Süper bir diziydi keşke kaldırılmasaydı.

Yorumunuzu Alalım..