Galatasaray Taraftarlılığı

INSTAGRAM

#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbtI am so so so happy with her ❤️ 😇 #myangel #bucketlist #onestepdone  #cesme #marina

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Galatasaray Taraftarlılığı

Galatasaray Taraftarlılığı
Bildiğiniz gibi bugün günlerden Galatasaray. Klasik bir gün değil aslında üst üste 2 sene şampiyon tamamlayan bununla kalmayıp ligler başlamadan önce Arsenal’in düzenlemiş olduğu Emirates Cup’ı ve üst üste 2 kez Fenerbahçe’nin elinden alan takımın maçı var bugün. Diğer takımları tutan arkadaşlar kızmasın ama biraz fanatik Galatasaraylıyımdır. Fanatik dediğime de bakmayın sadece Türkiye’de fanatik Galatasaraylıyım, Avrupa arenasında hangi Türk takımımız mücadele ediyorsa o takımı tutuyorum.

Geçen haftalarda ezeli rakibimiz ebedi dostumuz Fenerbahçe’nin Salzburg maçları vardı. Hem İstanbul’daki hem de deplasmandaki maçında hakikaten iyi oynadılar tempoyu doğru ayarladılar. Ellerine geçen fırsatları iyi değerlendirmeyi bildiler. Zaman zaman kontrolü kaybetseler de turu geçmeyi bildiler. Fakat play-off’da ki rakibi Arsenal a karşı pek olumlu bir şeyler yaptıklarını söylemek doğru olmaz. Fenerbahçe’nin bu kadar kötü bir futbol oynadığını orda gördüm. Maç sonunda Ersun yanal “tempoya ayak uyduramadık, Arsenal bizden daha tempolu oynadı” dedi. Söylediğine tamamen katılıyorum. Yeni bir teknik direktör olmasına karşın bu tempo işini ondan başka birisi çözemez. İngiltere’de ki maçı öncesinde acilen çözmesi gereken konuların başında geliyor bu. Bir diğeride defansın daha tam olarak oturmaması ve uyumlu bir görüntü çizmemesi.

Dün akşam Fenerbahçe Eskişehirspor karşısında nerdeyse hiç oynamadı. Toplar emenikeye geliyor sonra bi bakıyorsun top Eskişehirspor savunmasında akaminko da kalıyor. 13 milyon € değerinde bir oyuncunun en azından 2-3 tehlikeli pozisyon yaratması gerekirdi. Eskişehir’i dün akşamki oyunundan dolayı kutluyorum.  Ertuğrul sağlamın takımın başına geçtiği belli oluyor hemen. Hem genç oyuncuları sahada görmek güzel hem de göze hoş bir futbol oynatıyor. Bu sene Eskişehirspor büyük bir sorun çıkmazsa ilk 3 e oynayacak gibi görünüyor.

Bu akşam Galatasaray, bursa deplasmanına gidiyor. Zorlu bir mücadele olacağını sanıyorum.  Skor tahminim olarak Galatasaray 3-1 alacak gibi geliyor. Hatta iddia ya gidip 3-1 skor oynamayı düşünüyorum :) Dany, riera, ambrabat ve semih kaya kadroda olmayacakmış. Defansın göbeğinde Chedjou ile Gökhan Zan, sağ da hakan balta, sol da eboue hemen önlerinde Melo olacak gibi, sağ açık da hamit sol açık da ise Selçuk, orta alanın ortasında ise Sneijder ileri de drogba – burak ikilisi olucak gibi gözüküyor.

Hem Galatasaray’a Bursaspor karşısında başarılar diliyorum hem de Fenerbahçe’ye Arsenal karşısında başarılar dilerim.

Yorumunuzu Alalım..