Sektör Değişimi

INSTAGRAM

Finally #graduation and #prom 👨🏼‍🎓🎓#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbt

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Sektör Değişimi

Sektör Değişimi
Merhaba Arkadaşlar, sitem 1 yıl 2 aydır açık durumda. Bu zaman zarfında blogumun içeriğini biraz hit alması için farklı kaynaklardan teknoloji haberlerini ve ilgi çekici haberler yayınlıyordum. Dolayısı ile çok fazla da amacıma ulaşmış sayılmam :) Blogumun sektörünü değiştirmeyi düşünüyorum ve daha çok kişisel yazılara yer vermeyi planlıyorum. İlk Blogumu açarken özgün içerik giricem, yazılara en fazla 2-3 satır ek olarak alıntı yazılar alırım diyordum aslında başlarda öyleydi daha sonrasında kopyala yapıştır hikayesi daha kolayıma gelidği için bu yöne doğru kaydım. bir kaç saat önce tamamen insanların kendi yazdıkları yazıları ve konuları inceleme fırsatım oldu hakikaten insanın kendisinin yazmış olduğu yazılar okuyucuları cezbediyor. Her gün 2-3 tane teknoloji haberi paylaşmaktansa 2-3 günde 1 tane kendi yazmış olduğum yazıyı paylaşmayı tercih etmeye başladım.

Blogumun tasarımı aslında insanlara çok güzel geliyor kimseden kötü bir eleştiri almadım. Fakat içeriğe gelince kimsenin dikkatini çekmiyor. insanlardan şunu duymak iyi olur aslında "blogundaki yazıları sen mi yazdın " . İnsanın bu lafı duyması kadar güzel bişey yoktur sanırım. Çok fazla yazı yazan veya kitap okuyan birisi değilim birazda bu yüzden blogumdaki konular hep teknolojik haberlere doğru yönelmiş durumda. Bu durumun ilk adımını bu konuyla atmak istedim. Umarım daha fazla konularda birlikte oluruz.

Yorumunuzu Alalım..