Şekillendirilebilir kamera ayağı Flex Shot

INSTAGRAM

Finally #graduation and #prom 👨🏼‍🎓🎓#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbt

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Şekillendirilebilir kamera ayağı Flex Shot

Şekillendirilebilir kamera ayağı Flex Shot
Wild Iron Şirketi, şekillendirilebilir kamera ayağını duyurdu.Profesyonel görüntü çekimleri için bir çok durumda tripod olmazsa olmaz bir yardımcıdır. Fakat bazı durumlarda tripod kurmak ve taşımak oldukça zahmetli olabildiği gibi, kullanımı da biraz vakit alıyor.

New Jersey merkezli Wild Iron şirketi, özellikle sporseverler için tasarladığı yeni kamera tutacağını duyurdu. 10cm x 10cm boyutlarındaki oldukça sert lastikten oluşturulan ürün, üzerinde bulunan alüminyum kamera bağlantısı ile birçok video kamera ve DSLR gibi ürünler ile kullanılabiliyor. Farklı bağlantılar ile akıllı telefon gibi cihazlar bağlamak da mümkün.
Ürünün en büyük özelliği, şekil verilebilen lastik gövdesi sayesinde kamerayı istenilen açıda tutabilmesi olarak belirtilmiş. Kullanırken istenilen şekile getirilebilen ürün, her kullanım sonrası basit bir kaç dokunuşla ilk haline dönebiliyor.

Flex Shot, her yüzeyde kolayca kullanılabiliyor. Hatta ürünün sert lastik tabanı sayesinde araç çekimlerinde bile kullanılabildiği belirtilmiş. Ürün aynı zamanda su geçirmez yapısı sayesinde su içinde de kullanılabiliyor.

Bir Kickstarter projesi olan Wild Iron, 50.000$ destek hedefliyor. Eğer hedeflerine ulaşabilirlerse ürünün satış fiyatı 30$ olacak. Ürünün tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.


Kaynak:
http://www.bascek.com/85051/sekillendirilebilir-kamera-ayagi-flex-shot/


1 Yorum[s]

ilan ver - 5 yıl önce
Çok mantıklı ve çok işe yarayacağını düşündüğüm bir kamera ayağı. İlginç tasarmıyla dikkat çekiyor. Ürünü nerden satın alabiliriz onu da belirtirseniz sevinirim. iyi çalışmalar dilerim.

Yorumunuzu Alalım..