Nikon’un akıllı telefonlarla başı dertte

INSTAGRAM

#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbtI am so so so happy with her ❤️ 😇 #myangel #bucketlist #onestepdone  #cesme #marina

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Nikon’un akıllı telefonlarla başı dertte

Nikon’un akıllı telefonlarla başı dertte

Son yıllarda dünya çapında hızla artan akıllı telefon satışları ve her geçen gün bu cihazlara eklenen yeni fotoğraf özellikleri ve uygulamalar,  insanların ayrı olarak fotoğraf makinesi alma ihtiyacını ortadan kaldırmış durumda. Bunu farkeden Nikon, geçen sene piyasaya çıkardığı Android mobil işletim sistemli COOLPIX S800c ile dikkat çekmişti. Akıllı telefon pazarında Nokia Lumia 1020, Samsung Galaxy S4 Zoom ve Sony Xperia i1 (Hanomi) gibi gelişmiş kameralı akıllı telefon rekabeti, Nikon gibi dev markaları da pazar kayıplarının önüne geçebilmek için farklılık yaratmaya zorluyor. Söylentiler arasında arasında Nikon’un akıllı telefon ya da tablet üretimine başlayacağı da var.

Nikon’un aynı zamanda bir lens üreticisi olduğunu da düşünürsek, ZEISS’ın Nokia’yla olan anlaşmasına benzer bir anlaşmayla belki Nikon da farklı markalarla anlaşıp mobil cihazlara lens üretmeye başlayabilir.Kaynak:
http://www.bascek.com/89170/nikonun-akilli-telefonlarla-basi-dertte/

1 Yorum[s]

bürosit koltuğu - 5 yıl önce
Akıllı telefonların gelişmiş resim çekme özelliği ile kamera satışları azaldı. Artık kamera firmalarını eski satışları yakalaması için cihazlarını sosyal hale getirmeleri lazım.

Yorumunuzu Alalım..