Kod Hatalarınızı Sorabileceğiniz Platform

INSTAGRAM

#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbtI am so so so happy with her ❤️ 😇 #myangel #bucketlist #onestepdone  #cesme #marina

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Kod Hatalarınızı Sorabileceğiniz Platform

Kod Hatalarınızı Sorabileceğiniz Platform


Sitenin kendisinin hazırlamış olduğu hakkında kısmına göre ;

Kod Hatası, IT ve Yazılım konularını içeren, genel olarak soru-cevap sisteminden oluşan ücretsiz bir platformdur. Kolayca üye olup soru sorabilir, sorulara cevap yazabilir, sorduğunuz sorulara cevap verebilirsiniz. KodHatasi.com projesinde, kolay moderasyon sistemi ile üyeliğinizi yönetebilirsiniz. Proje, otomatik moderasyon sistemi ile, üyelerin hangi platformlarda - konularda, uzmanlık alanları olduğunu bilebilir, soruların daha doğru ve hızlı cevaplanmasını sağlar.

Kod Hatası, sorunlarınıza çözüm bulan, bildiklerinizi diğer kişilerle paylaşmaya yarayan bir sistemdir. Sade arayüzü ile kullanması basit bir sitedir.

Buradan hızlıca üye olabilir ve hemen Soru Sormaya başlayabilirsiniz. Sorunuza etiketler ekleyebilir, uzman kişilerin sorularınıza daha hızlı cevap vermesini sağlayabilirsiniz

Projenin ilerleyebilmesi ve daha iyi yerlere gelebilmesi için bağış yapabilirsiniz.

Kendi yorumum ise gerçekten herhangi bir dil de kod yazan kişilerin karşılaştığı hataları hiç kafasını yormadan çekinmeden sorup tartışma ortamında forum ortamında sorup ve çözümler üretebileceğiniz bir yer. Hata ile karşılaştığım zaman genellikle google ile çözebiliyorum fakat google ile çözülemiyecek hataları işte buradan öğrenebiliyorsunuz.

http://www.kodhatasi.com

BUNLARA DA BAK

Yorumunuzu Alalım..