İÇİM YANIYOR, İÇİMİZ YANIYOR

INSTAGRAM

#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbtI am so so so happy with her ❤️ 😇 #myangel #bucketlist #onestepdone  #cesme #marina

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

İÇİM YANIYOR, İÇİMİZ YANIYOR

İÇİM YANIYOR, İÇİMİZ YANIYOR

Daha yeni İstanbul Beşiktaş’ta ki saldırıların yasını tutarken bu sabah saat 9 civarında yine aynı şekilde Kayseri’de bir patlama daha oldu. Yine şehit, yine yaralı sayıları. Burada gerçekten şehit ve yaralı sayısının hiçbir önemi yok bana göre. Orada 1 kişi bile yaralansa yine aynı tepkiyi gösterir bu millet.


Her defasında bu tür olaylardan sonra televizyonu açıp aynı tabloyu görmekten bıktım. Artık sağlık bakanın, savunma bakanın, içişleri bakanın veya herhangi bir bakanın çıkıp, açıklama yapmasını istemiyorum. Ben her defasında teröre lanet okumaktan gerçekten bıktım, usandım. Kelimeler yetmiyor. Boğazımda düğümleniyor sözcükler. Masum vatandaşımızın, askerimizin, polisimizin neden her gün şehit haberini alıyorum ben. İSTEMİYORUM abi !!


Başımızı dik tutacağız, yılmayacağız, alışmayacağız dedikçe her gün şehit haberleri yayınlanıyor. Kanunsa kanun çıkarılsın, izinse izin verelim, yetkiyse referandum yapılsın yetki verelim gereken kişilere ama artık haberleri açtığımızda şehit haberlerini görmeyelim. Adana’da ki ilginçlikleri, Samsundaki tuhaflıkları gülerek izleyelim. Kapatın sınırları, sınır güvenliğini arttırın. Suriyeliyi, Iraklıyı, Pakistanlıyı veya herhangi milletten olan insanları araştırılsın sonra alınsın ülkeye, öyle verilsin yardımlar yani yapılsın artık bir şeyler.


Godoman ülkelerin, godoman insanların kınama mesajlarını kimse bana samimiyet göstergesi olarak anlatmasın. Hiçbir ülkenin, hiçbir godomanın yaptığı açıklamanın samimiyetine inanmıyorum, inanmayacağım. Hele ki “TÜRKİYE'nin yanındayız”, “Müttefikimiz TÜRKİYE ile iş birliği içindeyiz” hiç demesinler. Şerefsizlikten, adilikten, orospuluktan başka bir şey değil.


Milletimizin başı sağolsun, şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum.


Yorumunuzu Alalım..