Nerede kalmıştık...

INSTAGRAM

Finally #graduation and #prom 👨🏼‍🎓🎓#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbt

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Nerede kalmıştık...

Nerede kalmıştık...
Uzun zaman oldu be yazmayalı. Bakıyorum da en son yazımı “30 Aralık 2015 05:02” tarihinde yazmışım. Epey zaman geçmiş üstünden. Artık geri dönmenin zamanı geldi diye düşünüyorum. Blog dünyasına yeniden geri döndüm :) O kadar çok yazacağım şey var ki, hangi birisinden başlasam acaba diye düşünüyorum. Hepsini ayrı ayrı konularda yazmayı düşünüyorum çünkü hepsinin içeriği oldukça fazla :)

Gelelim kısa bir özet geçmeye detayları diğer konularda yazacağım zaten. Bahar dönemi ile üniversitede ders yoğunluğum oldukça fazlaydı. Tam 9 ders aldım toplamda da 39/45 kredi aldım. Hem birinci sınıf, hem ikinci sınıf, hem de üçüncü ders aldım. Alnımın akıyla çıktım diyebilirim. Tek bir ders hariç o da lanet olası fizik. Başımın belası oldu ya. Bu yazıyı yazarken de bütünleme sınavının sonucunu öğrenmek için sonuç sayfasını yenileyip duruyorum. Bu dersi geçmem demek benim mezuniyetimin erkene alınması demek gibi bir şey oluyor. Neyse dersler, ödevler falan darken ipleri elimden bırakmamayı tercih ettim ve pek blog maalesef kendimi meşgul durumuna aldım :)

Uzak kalmamın sebebi bundan ibaret ama dediğim gibi detayları anlatsam roman olur la neler oldu neler :D Ayrıca zamanlaması açısından Mustafa’yı da tebrik ediyorum. Tam blogla ilgilenmeye başlayacağım zaman bana hemen mim yollamış. Onuda araya sıkıştıracağım hemen. Bi ara şey edeceğim onu, aklımda :)

2 Yorum[s]

Mustafa - 2 yıl önce
Gerçekten güzel tesadüf olmuş. Beklemedeyiz Emre :) Bizimde bütümleme haftası bu pazartesi başlıyor >_
Ali Emre - 2 yıl önce
Allah yardımcın olsun o zaman Mustafa :)

Yorumunuzu Alalım..