Sonunda Kurslarım Başladı

INSTAGRAM

Finally #graduation and #prom 👨🏼‍🎓🎓#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbt

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Sonunda Kurslarım Başladı

Sonunda Kurslarım Başladı
Boş zamanlarımı değerlendirmek için bir kaç kursa gideyim dedim. Ufak bir araştırma sonucu Eskişehirin Tepebaşı Belediyesi gençlik merkezinin açmış olduğu ücretsiz kurslarını gördüm. İlk başta ücretsiz olması tabi bir öğrenciyi ilk çeken şey oluyor :)

Kayıt günü, sabah 6’da kalkıp merkeze gidelim de işi şansa bırakmayalım dedik. Kimse gelmez, işimizi halledip okula gideriz diye düşünmüştük fakat evdeki hesap pek çarşıya uymadı. Gittiğimizde kayıt sırasında rahat 100 kişi vardı. Ohaaa bu ne lan! Siz manyakmısınız bu saatte buraya gelinir mi, rüyanızda mı gördünüz gibi şeyler diyemedim tabi çünkü onlardan biride bendim :)

Neyse hemen diksiyon ile ingilizce speaking’e yazıldım. Geçen hafta da diksiyonun ilk dersine gittim. Çok eğlenceli geçti ve ortamda iyidi hani. Memnun kaldım. Bundan sonra da aralıksız devam etmeyi düşünüyorum ama ingilizce speaking’e gitmiyeceğim herhalde. Onun yerine zamanımı evde kendim ve ya arkadaşlarla ders çalışarak geçirmeyi düşünüyorum. Çok fazlada yüklenememek gerek.

Hayatımda en çok isteyipte yapamadığım şeylerden biri, fotoğrafçılıktır herhalde. Hem imkanlardan dolayı hem de yaşadığım şehirden dolayı bir kursa gidemedim. İnternetten araştırarakta öğrenebilirdim fakat pek verimli olmayacağını düşündüm. Hazır zamanım varken ve kursta bulmuşken gideyim dedim. Kurs ücretli bir kurs fakat çok cüzi miktarda. Geçen ilk dersine gittim, hoca herşeyi uygulayarak ve çekmiş olduğu fotoğrafların üstünden öneriler vererek anlattı. Anlatım tarzı felan hoşuma gitti. Ayrıca daha sonraki haftalarda fotoğraf çekimi için geziler düzenlenecekmiş. Hem eskişehirin ilçelerine hem de yurt içindeki belli tarihi-turistik yerlere gidilip çekim yapılacakmış. Beni cezbeden de bu oldu açıkcası :)

Yakında çektiğim fotoğrafları buraya koymaya başlarım. Başlarda pek iyi bişeyler çıkmaz ama ilerleyen zamanlarda daha iyi fotoğraflar çekeceğime eminim :)

Fotoğraf: Flickr

3 Yorum[s]

Mustafa - 3 yıl önce
Hayata anlam ve renk katmak, monoton yaşamdan kurtulmak ve biraz sosyal faaliyet yapmak açısından çok güzel bir adım olmuş gerçekten :) Senin adına sevindim. Bende okuldan vakit bulabilirsem fotografcılık ve müzik alanında bir kursa başlamayı düşünüyorum. :)
turhan - 3 yıl önce
Gerçekten çok güzel bir adım atmışsın.Bende dj eğitimi almak istiyorum.İnşallah bir gün bir kursa yazılırım.Fotoğrafçılığı bende seviyorum.Yeni fotoğraflarını bekliyorum.
Ali Emre - 3 yıl önce
Mustafa, her gün aynı şeyleri yapıyorsun ediyorsun da bi yerden sonra bu acayip sıkıyor insanı. bana sorarsan fotoğrafçılık kursuna mutlaka başlamalısın :)

Turhan, teşekkürler güzel anılar kalacağını umuyorum. insan sevdiği şeyleri yapınca mutlu oluyor umarım sende dj eğitimini alırsın :)

Yorumunuzu Alalım..