Finaller biter ve tatil başlar

INSTAGRAM

#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbtI am so so so happy with her ❤️ 😇 #myangel #bucketlist #onestepdone  #cesme #marina

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Finaller biter ve tatil başlar

Finaller biter ve tatil başlar
Sonunda finalleri bekleme stresi bitti. Zor bir sınav programım yoktu aslında, nasıl olsa hazırlık öğrencisiyim, sadece ingilizce görüyorum ama işte hazırlıkta kalma korkusu ister istemez oluyor. Aklının bir köşesinde kalıyor. O kadar kazanıyorsun sınavı, istediğin bölüme gidiyorsun, hazırlık okuyorsun ve kalıyorsun kurda veya hazırlıkta. Korkusu bile yetiyor :)

Örnek bir öğrenci gibi sınavlarıma güzel güzel girdim, hepside güzel geçti diyemem. Sadece speaking sınavım berbat ötesiydi. Bana gelen sorularda bi o kadar cinsti. Ben tamamen kendimi, kendi hayatıma yönelik sorulara hazırlamışken pat diye çevreyi nasıl korursunuz gibi saçma bir soru geldi. Kitlendim kaldım :D Tamam türkçe anlatılır ama o konu hakkında hiç bir kelime bilmiyorum ki ne diyebilirim. Çöp atmıyorum, Sigara asla içmedim, Başkalarını da çöp atmamaları için uyarıyorum , çöpleri her zaman çöp kutusuna atıyorum dedim. O anda başka da bişey gelmedi ki zaten en barbat 10 dk’ydı benim için. Hatırlamak bile istemiyorum :)

Diğer sınavlarım güzel geçti. Zaten 60+ gibi bir sonuç alsam kuru geçmeme yetiyordu. Sınavların bitişinden 2 gün gibi çok kısa bir süre sonra sonuçlar açıklandı ve istediğimi aldım.

Tatile gelirsek, hemen 2-3 günlük kısa bir tatil yaptım ama bu sefer de açıköğretim sınavları olacak önümüzdeki hafta sonunda. Bu dönemki derslerimi de verirsem on numara beş yıldız olur kıh kıh kıh :)

Herkese iyi tatiller (bu soğukta ne kadar güzel tatil olursa artık bilemiyorum :) )

Fotoğraf: Flickr

4 Yorum[s]

Çağrı - 4 yıl önce
Emre' yi severek takip ediyoruz :)
Ali Emre - 4 yıl önce
sizlere layık olmaya çalışıyoruz @Çağrı :)
Burak - 3 yıl önce
Finaller biter, bütler başlar benim için o. :)
Ali Emre - 3 yıl önce
@burak en kötüsüde o zaten, bütün herkes memleketine giderken sen bütler için üniversitesin. Allah yardımcın olsun dostum :)

Yorumunuzu Alalım..