Müstakbel Mühendis Yazmaya Başladı

INSTAGRAM

Finally #graduation and #prom 👨🏼‍🎓🎓#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbt

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Müstakbel Mühendis Yazmaya Başladı

Müstakbel Mühendis Yazmaya Başladı
Uzun bir aradan sonra yeni tasarım ile tekrar karşınızdayım. Valla ne yalan söyliyim yazmayı özlemişim beee zaten hiç blogdan kopamadım sürekli takip ettim, ne kadar düzenlemeye çalışsamda pek fazla zaman ayıramadım, zaten kopsaydım kapatıp atardım kesin :) ama tekrar BURADAYIM...

Detaylara gelecek olursak, en son yazımın üstünden 3 ay geçmiş ki zaten son yazdığım yazıların arasında da uzunca bir süre var. Malum üniversiteyi kazanınca büyük bir telaş başlamıştı. Bu sebeple bloga ara vermeye karar verdim. Okul kayıtı, kalacak yer, yerleşme çalışmaları oldu. Hepsini hallettikten sonra tabi yüzde yüz ingilizce bölüm olduğu için en azından bi hazırlık süreci geçireyim dedim.

Şimdi hazırlık okuyorum haftanın 5 günü ingilizce görüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam en son ingilizce dersini 3 veya 4 yıl önce almıştım onda da ne kadar aldığım sorgulanabilir tabi :) hal böyle olunca kelime açısından çok fazla zorlanıyorum. Sınıftakilerin hepsi liseden direk gelince hazırlıklı oluyorlar bide bize bak: liseyi bitireli 5 yıl, iki yıllığı bitireli de 3 yıl olmuş hangi biri kafada kaldı ki ne kelime ne grammer ne de yazma hiç bişey yoktu diyebilirim. Aradaki farkı telafi etme çabasındayım. Bununla birlikte bir de açıköğretim olunca insan zorlanıyor.

Şuanlık baya adapte oldum gibi.Hem ingilizceye hem de şehre. Şehir açısından zaten yabancılık çekmem tuhaf olurdu :) Eskişehir, Bileciğe 1 saat uzaklıkta üsrekli gidip gelmişliğim var ve iki yıllığı da burada okuduğum için bir sorun yaşamadım. Bundan sonrada bir sorun yaşamam da güzelce üniversiteyi bitiririm.

Fotoğraf: Flickr

Yorumunuzu Alalım..