İnceleme: O Ses Türkiye Performansları

INSTAGRAM

#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbtI am so so so happy with her ❤️ 😇 #myangel #bucketlist #onestepdone  #cesme #marina

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

İnceleme: O Ses Türkiye Performansları

İnceleme: O Ses Türkiye Performansları
Şu aralar çok fazla popüler olan Acun’unun starda yayınlanan ses yarışmasını yani O Ses Türkiye’yi izlemeyenimiz yoktur. Gerçekten çok iyi sesler çıkıyor. İnsan gururlanıyor ne kadar çok renkli ve güçlü sesler varmış diyor ya normal okuyabilen çok fazla kişi olduğu kesin ama hakikaten şarkının duygusunu seyirciye geçirebilen kişi çok az yani farklı her parçayı okuduğunda o duyguyu geçirebiliyorsa ona ses sanatçısı denir bence :)

Asıl konuma dönecek olursam, şuana kadar O Ses Türkiye yarışmasında duyduğum en iyi performans Mert Demir’in Isn't She Lovely şarkısıydı diyebilirim. Adam gerçekten dünya çapında söyleyebilecek bir ses tınısı var helal olsun valla ne deyim zaten sonunda da 4 jüri üyesi döndü ve büyük bir kavga dövüş çıktı en sonunda da gerçekten doğru bir seçim yaparak Athena Gökhan’a gitti. Bence final ’de hem kendini hem de Gökhan’ı çok iyi bir şekilde temsil edeceğinden eminim hatta kazanma ihtimalini de görüyorum :) diğer katılan ve bir jüri üyesine gidenler de harika ama bu adam onların aralarından sıyrılıp “Ben Buradayım !” diyor yani birde annem şarkısını okuyan bir bayan vardı sesi çok kuvvetliydi güçlüydü ve güzel bir şekilde o duyguyu seyirciye geçirdi. Jüri üyelerinin de söylediği gibi annem şarkısının duygusunu kolay kolay geçiremezsiniz ama o kadın geçirdi yani ama diğer turlardaki performansını da çok merak ediyorum.

Mert Demir -  'Isn't She Lovely'
Yasemin Demir - Annem

Tüm bu olanların dışında jüri üyelerinin hareketlerine gülmekten ölüyorum. Gökhan’ın kendini soyutlaması –acunnn nerdeyiz napıyoruz biz?-, hadisenin bayanlığını kullanması, murat bozun sempatik tavırları, ebru gündeşin cool ve yeni olması harika gerçekten ya eleştirisel olarak bunları söylemiyorum tamamen iyi olduğu için söylüyorum :D ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim, aralarında en doğal davranan, kameraların önünde olduğunu bilerek davranmayan tek jüri üyesi Gökhan bence :D Harkuladesin harkulade :D

2 Yorum[s]

Usluer - 5 yıl önce
Her şey iyi hoş da şu jürinin davranışları sadece bana mı yapmacık geliyor acaba? Çok merak ediyorum bu soruyu.
Ali Emre - 5 yıl önce
@usluer sana sonuna kadar katılıyorum. Hadise, Murat, Ebru Gündeş ve önceki jüriden hülya avşar ile mustafa sandal kameranın önünde o kadar yapmacık davranıyorlar ki bazen dozunu kaçırıp kendilerini küçük düşürücü davranışlar sergiliyorlar. Bu da acunun işine geliyor yaptığı program reyting sıralamasında üst sıralara çıkıyor..

Yorumunuzu Alalım..