Hatalısın Metro Turizm !

INSTAGRAM

Finally #graduation and #prom 👨🏼‍🎓🎓#tb #harbourbridge #sydney 🇦🇺Our dream is still progressing. We finished up visiting one more city in Turkey 🤞🏼😊 #mardin #myAngel #bucketlistForever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbt

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Hatalısın Metro Turizm !

Hatalısın Metro Turizm !
03.10.2013 tarihinde yani bugün metro turizm’den bilet almak için internet sitesine girdiğimde maalesef böyle bir sayfanın olmadığını öğrendim. Kendileri bilet plaza diye bir bilet sitesi üzerinden ortak çalışma yapıyormuş oraya yönlendirmeye çalışıyor ama açılmıyor. Açılmayan sayfaları neden hala aktif olarak oraya koyuyorlar hala anlamış değilim.

Tamam, internetten bilet satın almayı geçtim de niye her zaman ulaşabileceğimiz yazane yok. Yazane ’de insan olmasına rağmen 10. Kez aramanın sonunda görevli çıkıyor alo diyor. Çıkmasına çıkıyor da görevli insan az bir nazikçe görevini yapsan çok daha iyi olur. Bir şekilde hallettik servis ve bilet işini de otobüsün geliş saatleri ile ilgili herkesin bir şikâyeti var. Tesislerde yanıma oturan bir adam ne kadar argo kelime ve sözcük varsa hepsini metro turizme kullandı. Saat 8’e bilet almış ama otobüs 10 da anca geliyor. Bütün bunları geçtim benim şahsen tercih sebebim Bilecik otogarına giriyor oluşudur servislerle uğraştırmıyor o yönden tercih etmiştim keşke etmeseydim dedim. Otobüse bindim su istedik yarım saat sonra bir bardağın yarısı kadar geliyor. Muavinlerin hareket ve tavırları, yardımcı oluşları falan bu konuda hiç olumlu bir şey görmedim. Çay kahve meşrubat ikramı sırasında yiyecek aldım 1 tane bir de tuzlu almak istedim bana gelen cevap:

– siz daha önce almamış mıydınız?

Bu soruyu sorduğunda önceden almış olduğum yiyeceği geri koydum. Alsam ne olacak 2. Yiyeceği alsam ne olacak belki ben aç bir insanım ne olmuş yani alla alla o kadar otobüs ücreti almayı biliyorsunuz bırakında rahatça ikramlardan yararlanalım. Otobüsün içerisindeki rahatsız edici durumları da söyleyim isterseniz: tam olarak sayamadım ama 20’ye yakın bir sinek ordusu vardı sağ olsunlar uyku uyutmadılar. Koltuklarında pek bir rahat olduğunu söyleyemem.

Kısa özeti olarak, metro turizm den nefret ettim. Siz siz olun hiçbir zaman metro turizmi tercih etmeyin veya yakınlarınıza tercih ettirmeyin.

Yorumunuzu Alalım..