Mutluyum, Mutlusun, Mutlular :)

INSTAGRAM

Forever with the love... 💍 #engagementVe Diyarbakir’da tamam 👍🏼😊 .. siradaki... 🔜 #bucketlist #travelling #turkey #citiesAşk’la zamanlar... #tbt #myangel“evet” dedi ❤️👫😊Iste Eskisehir'in guzelligi ❤️🇹🇷🇹🇷 #milliteyze #millitakim #taraftar #zafer#tbtI am so so so happy with her ❤️ 😇 #myangel #bucketlist #onestepdone  #cesme #marinaAdam gibi adamlar 😎 #kardesler #australian #brothersHer daim beraber olmayi kafaya koyduk bi kere 😎😎 #myangel #istanbul #galatakulesi #bucketlist #conquer

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra,
kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz.

-Mustafa Kemal Atatürk

SPOTİFY LİSTE '17

YAZAR KAFE

Bumerang - Yazarkafe

Mutluyum, Mutlusun, Mutlular :)

Mutluyum, Mutlusun, Mutlular :)
Şu mutluluğu herkes tarif edilemez bir duygu olarak tarif ediyorlar ki doğru da tarif ediyorlar aslında ama bu her zaman için değildir bu. Bazen iyi bir şey yaptığınızda yüzünüzde gülücükler açar ve o gün her şey yolunda gider ve anlarsın ki o gün mutlusundur yüzünden hareketlerinden bir şekilde anlaşılır daha net göstergesi ise gülücükler fazlalaşır: D

Tam tersini de düşünebiliriz hayatınız çok kötü giderken biri çıkıp seni mutlu edecek biri olduğunda yerinde duramazsın. İşte böyle mutluluklar tarif edilemez :) çünkü içten gelen bir mutluluktur dışa vurmak için ise genelde bağırmak gerekebiliyor yani genelde şu gibi ifadeler oluyor – SENİ SEVİYORUM, - BUGÜN ÇOK MUTLUYUM, - OLEYYYYYYY, - YAŞASINNNNNNNNNN, - SEN BİR HARİKASIN, -YEHUUUUU YUPPPPPİİİİİİİİİİİİİİ :D . Bu sözler kişiden kişiye değişebilir ama genelde kullanılan sözler bunlardır.

Hakikaten haykırmak işe yarıyor bir terapi görevi görüyor avazınızın çıktığı kadar bağırmak gerekiyor bazen. Tabi bunu çarşının ortasında, sinemada, alışveriş mağazasında veya kafe de park da yapılmaz :D sokak ortasında – BUGÜN ÇOK MUTLUYUM de de gör akşamı Bakırköy hastanesinde kendinizi bulabilirsiniz :D biraz abartmış olabilirim ama en azından bütün herkes bakıp –manyak mı bu diyenler %100 çıkacaktır he ben aldırış etmem diyenlerdenseniz o zaman size sözüm yok aldırış edenlerdenim derseniz yalnız kaldığınız yerde yapabilirsiniz :)

Ama buraya kadar anlattıklarımın hepsi dolaylı yoldan anlatımdı birazda saçmaladım :D. En basiti olarak seni mutlu eden kişiyi bul ve şunları söyle – senin sayende mutluyum, huzurluyum demeniz yeticektir gerisi çorap söküğü gibi gelicektir. :) haydi kolay gelsin :)

Yorumunuzu Alalım..